Informační systém o informačních systémech veřejné správy

  • Vážený uživateli ISoISVS,

    od středy 20. 2. 2019 od 17 hodin bude tato stará verze systému mimo provoz. PO TOMTO DATU ZDE JIŽ NEPROVÁDĚJTE ŽÁDNÉ ZMĚNY.

    Od 25. 2. 2019 používejte novou verzi systému na nové adrese. Pro čtení údajů z ISoISVS používejte bez přihlášení adresu https://rpp-ais.egon.gov.cz/AISP/verejne. Pro vkládání nových záznamů a pro editaci stávajících záznamů ISoISVS používejte adresu https://rpp-ais.egon.gov.cz/AISP/, kde pro přihlášení použijete svůj uživatelský účet v JIP.

    Váš lokální administrátor JIP vám nejprve nastaví následující oprávnění: "Přístup do informačních systémů", "RPP AIS Působnostní (Ministerstvo vnitra) Ohlašovatel působnosti v agendě", "Agendové činnostní role", "A113 - Registrace agend a orgánů veřejné moci pro výkon agendy", "CR56618 - Poskytování údajů o IS veřejné správy do evidence AIS".

Přihlášení do aplikace

Pro přihlášení do IS o ISVS je třeba mít nainstalovaný Web Signer, který je zdarma ke stažení zde.

Základní informace

Aplikace Informační systém o informačních systémech slouží ke sběru a poskytování informací o informačních systémech veřejné správy (ISVS). Jedná se o základní informace o ISVS a informace o dostupnosti ISVS.

Tento systém byl vyvinut v souladu se zákonem č. 365/2000 Sb., o ISVS a příslušným navazujícím prováděcím právním předpisem – Vyhláškou Ministerstva informatiky České republiky č. 528/2006 Sb. o informačním systému o ISVS. Na uvedeném základě je tento informační systém rutinně provozován od 1. ledna 2007.

Uživatelské příručky systému naleznete zde: Otevřená data poskytovaná systémem: Za veškeré Vaše připomínky, které prosím směřujte na , děkujeme.

Tato aplikace podporuje prohlížeče Internet Explorer verze 9-11, Google Chrome verze 40-43, Mozilla Firefox verze 30-38 a Opera verze 27-29. Na mobilních zařízeních je možno systém IS o ISVS provozovat pouze v režimu prohlížení dat.

Celkový počet přístupů: 51 596